Oferta

 • Hola Amigos

 • ¡Hola, niños!

  Hiszpański dla przedszkolaków (4-6 lat)

  Kurs dla dzieci w wieku przedszkolnym to przede wszystkim nauka przez zabawę. Ma na celu zaszczepić w dzieciach miłość do języka hiszpańskiego. Na zajęciach staramy się wykorzystać jak najwięcej zmysłów i pobudzić jak najwięcej rodzajów inteligencji. Uczymy się całym ciałem, dużo śpiewamy, rymujemy, odgrywamy scenki, improwizujemy, gramy w gry językowe. Dodatkową atrakcją kursu, którą dzieci uwielbiają - są ekspresowe prace manualne i plastyczne, będące podsumowaniem zagadnień omawianych na lekcji.

  Zajęcia odbywają się wymiarze 1 x 45 min tygodniowo.

 • ¡Hola, amigos!

  Hiszpański dla dzieci w wieku szkolnym (7 - 11 lat)

  Kurs dla dzieci w wieku szkolnym oparty na podręcznikach wydawnictwa Edinumen -   "Clan 7" z kursem interaktywnym "¡Hola, amigos!" zgodnie z  Plan Curricular  i we współpracy z Instytutem Cervantesa. Celem kursu jest doskonalenie wszystkich umiejętności językowych (mówienia, czytania, pisania i słuchania) poprzez zabawy, gry językowe i multimedia. Dzieci korzystają z aplikacji internetowych, gier on-line i video. A swoją niespożytą energię wyładowują odgrywając scenki i skecze, improwizując. Uczymy dzieci mówić pełnymi zdaniami, w sytuacjach podobnych do rzeczywistych.

  Zajęcia odbywają się wymiarze 1 x 60 minut lub 2 x 45 minut tygodniowo.

 • ¡Hola, chicos! ¡Hola, chicas!

  Hiszpański dla młodzieży (12 - 18 lat)

  Kurs szyty na miarę wymagań i zainteresowań młodych uczestników. Program oparty na podręcznikach zgodnych z  Plan Curricular  Instytutu Cervantesa, mający na celu doskonalenie wszystkich umiejętności językowych (mówienia, czytania, pisania i słuchania). Program uzupełniony licznymi projektami, grami językowymi i multimediami - kursanci korzystają z aplikacji internetowych, gier on-line i video. Kurs nastawiony na interakcje i współpracę w grupie, pogłębianie wiedzy o historii u kulturze krajów hispanojęzycznych oraz rozwijanie umiejętności prezentacji. Poziomy kursu wg ESOKJ.

  Zajęcia odbywają się wymiarze 1 x 60 minut lub 2 x 60 minut tygodniowo.

 • Hiszpański dla dorosłych

  Hiszpański dla osób 19+

  Kurs hiszpańskiego dostosowany do potrzeb i zainteresowań osób dorosłych. Dynamiczne zajęcia nastawione na umiejętności komunikacyjne, szczególnie w sytuacjach codziennych i podczas podróży. Kurs oparty o nowe wydania znanych podręczników "Aula Internacional" wydawnictwa Difusión zapewnia ciekawą tematykę oraz szereg interaktywnych materiałów dodatkowych.  Praktyczne umiejętności ćwiczymy podczas pracy w parach, dyskusji, gier językowych oraz wspólnych wyjść do restauracji. Poziomy kursu wg ESOKJ.

  Zajęcia odbywają się wymiarze 1 x 90 minut tygodniowo.