Opinie o nas

  • Hola Amigos

Co mówią o nas nasi kursanci

Zajęcia z panią Magdą to przygoda po kolorach, smakach, historii i kulturze Hiszpanii. Pani Magda jest bardzo ciepłym i twórczym nauczycielem. Praca z nią to czysta przyjemność, umie podążać za uczniem i nawiązać z nim kontakt. Motywuje, inspiruje. Tak trzymać!

Monika Gendek, mama Igi

Gorąco polecam zajęcia z języka hiszpańskiego prowadzone przez Panią Magdę. Są one ciekawe, pełne nowatorskich metod nauki takich jak: filmiki, piosenki, scenki humorystyczne. Ułatwiają one poznawanie kultury i zwyczajów krajów iberoamerykańskich. Miła atmosfera na zajęciach stwarzana przez Panią Magdę tylko zachęca do nauki. W tym roku z przyjemnością będę kontynuować zajęcia z Panią Magdą w grupie na poziomie A2.

Ilona Molińska, kurs Hiszpański dla dorosłych, CKW Kolegiacka

Szanowna Pani
Chciałbym serdecznie podziękować Pani za całoroczny trud włożony w naukę podstaw języka mojej Zuzy. Jestem pod wrażeniem niegasnącego entuzjazmu córki w podejściu do prowadzonych przez Panią zajęć. Jeśli chodzi o nas - piszemy się na ciąg dalszy:)
Życzę udanych wakacji

Jacek Dąbek

Pani Magda była moim nauczycielem języka hiszpańskiego w roku szkolnym 2015/2016. Jestem emerytką i miałam wątpliwości czy podołam. Dzięki Pani Magdzie uwierzyłam w swoje możliwości i bardzo polubiłam lekcje. Juz w wakacje miałam możliwosc wykorzystania podstawowym zwrotów w czasie pobytu w Portugalii i Hiszpanii. Dziękuję Pani Magdo!!!

Pani Magda jest nauczycielem kompetentnym, rzeczowym i cierpliwym a przy tym bardzo zabawnym. Ma serdeczny stosunek do uczniów. Zajęcia dostosowane są do predyspozycji uczestników. Lekcje prowadzone są z wykorzystaniem różnorodnych form i technik medialnych. Polecam wszystkim zajęcia z Panią Magdą!

Alicja Ostrzyniewska

Na kursie hiszpańskiego z panią Magdą jest super! Już po pierwszych miesiącach dużo się nauczyłam i z przyjemnością będę chodzić na kurs w nowym roku szkolnym. Pani Magda ma bardzo dobre podejście do dzieci. Uczymy się dużo ciekawych rzeczy, często przez różne gry i zabawy po hiszpańsku. Pod koniec lekcji pani puszcza nam fajne filmiki i piosenki hiszpańskie.:-)

Magda Szymańska, lat 10

Jestem bardzo zadowolona z nauki hiszpańskiego w szkole Hola Amigos i cieszę się, że trafiłam na tak zaangażowaną lektorkę, prawdziwego nauczyciela z pasją. To moje trzecie podejście do języka hiszpańskiego i chyba tym razem skuteczne To duża zasługa pani Magdy, która prowadzi zajęcia w bardzo ciekawy i urozmaicony sposób - oprócz pracy z podręcznikiem przygotowuje dużo materiałów dodatkowych, korzysta z filmików, piosenek, aplikacji internetowych. Często utrwalamy słownictwo w różnego rodzaju grach, np. bingo – dzięki temu nauka jest dużo przyjemniejsza. Na kursie dużą wagę przykłada się do umiejętności komunikacyjnych i wykorzystania ich w praktyce, a trudniejsze zagadnienia z gramatyki wprowadzane są stopniowo i przy okazji, co ułatwia ich zrozumienie i opanowanie. Szczerze polecam kursy z Hola Amigos! Razem z córką bez wahania zapisałyśmy się na kontynuację w nowym roku szkolnym :-)

Katarzyna Kasprzycka, kurs Hiszpański dla dorosłych , CKW Kolegiacka